Superior

 Kolekcja Superior

Drzwi pokryte szkłem, ceramiką lub innym materiałem o maksymalnej grubości 4 mm. Ościeżnica umożliwia wykończenie ściany tym samym materiałem, zapewniając ochronę dla narożników i łatwy montaż dotąd trudnych w stosowaniu materiałów.

To dopełnienie niezwykłej kolekcji, która nie jest zamknięta w  kilka propozycji, ale stanowi narzędzie w rękach projektanta do kreatywnej pracy i samodzielnego wyboru materiałów.

Wykończenia

Superior to możliwość stosowania tego samego wykończenia na powierzchni skrzydła oraz na ścianie. Wybierz dowolneg wykończenie o grubości do 4 mm. Wybierz szkło, lustro, fornir czy inne dostępne wykończenia, które chcesz zastosować na ścianie i drzwiach.

Innowacyjny System

drzwi ukryte jakich jeszcze nie było

System Skrzydła

System drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych.

Aby to uczynić stworzyliśmy niezwykle sztywną konstrukcję skrzydła drzwiowego, która udźwignie najbardziej wymagające materiały wykończeniowe w połączeniu z ukrytą ościeżnicą DISCRET.

WIĘCEJ

Sprawdź Kolekcje

NATURE
LUCKY
MINIMAL
BASIC
INDUSTRIAL
BRILLANCE
FUTURE
SUPERIOR