Wyjątkowy kompleks budynków DEO PLAZA

z drzwiami od firmy ENTRA.

W sercu Gdańska, na północnym cyplu Wyspy Spichrzów powstał kompleks budynków DEO PLAZA. To unikatowe miejsce z jednym z najpiękniejszych widoków na stare miasto: Żuraw, Zieloną Bramę i długie wybrzeże.

Powstały tutaj komfortowe apartamenty mieszkalne, apartamenty inwestycyjne i luksusowy, czterogwiazdkowy hotel. Kompleks został zaprojektowany tak, aby kontynuować starogdański styl architektoniczny, wzbogacony elementami nowoczesnego wykończenia.

Aby dopełnić obraz luksusowej inwestycji, Inwestor zdecydował się na montaż drzwi od firmy ENTRA. Na inwestycje zostały wybrane drzwi ENTRA na ościeżnicy ukrytej, drzwi wewnętrzne z kolekcji ASILO oraz drzwi wewnętrzne wejściowe GRADARA. Drzwi na życzenie klienta zostały wyposażone w kontrolę dostępu oraz wykończone wybranym fornirem naturalnym, bejcowanym i lakierowanym.

Do części apartamentowej inwestor zdecydował się na drzwi ENTRA NATURE oraz drzwi wewnętrzne wejściowe w wersji przeciwpożarowej z ościeżnicą regulowaną GRADARA OPTIMUM FIRE oraz drzwi wewnętrzne wejściowe montowane w ościeżnicy ukrytej z tzw. odwrotną przyglą – GRADARA HIGHLINE, również w wersji przeciwpożarowej z zabudową ścienną w kolorze drzwi.