Startuje 2 edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz!

Po tym jak otrzymaliśmy niezwykle pomysłowe prace rok temu, od razu zaczęliśmy myśleć o kontynuacji konkursu. Ilość inspiracji i świeżość pomysłów, jest bezcenna. Zapraszam zatem do kolejnej edycji – Entra Excellence Award 2016.

Entra Excellence Award, to konkurs dla młodych, zdolnych i pełnych pasji projektantów. Konkurs polega na zaprojektowaniu ciekawego i nowatorskiego wnętrza z udziałem drzwi ukrytych. Celem konkursu jest promowanie kreatywności młodych projektantów a drzwi ukryte stanowią punkt wyjścia, są symbolem nowatorskiego myślenia i przecierania nowych szlaków.

Motyw przewodni: faktura

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się pod hasłem „Faktura”. Konkurs ma na celu znalezienie nowych, ciekawych, niestosowanych dotąd materiałów, które staną się materiałem wykończeniowym do wnętrz oraz drzwi ukrytych. Jury, równie zacne jak przed rokiem, będzie szukało ciekawych i nowatorskich zastosowań materiałowych do projektu z drzwiami ukrytymi.

Weź udział!

Przedmiotem konkursu jest projekt wnętrza, w którym zaaranżowane zostały drzwi ukryte. Jako wykończenie drzwi można stosować wszystkie materiały powszechnie dostępne. Grubość tego materiału nie powinna przekraczać 4 mm. Zaprojektowane wnętrze należy przedstawić w formie wizualizacji lub zdjęcia. Wymogi techniczne można znaleźć w REGULAMINIE KONKURSU. Projekt należy opatrzyć w opis (min. 300 znaków), który powinien zawierać ideę projektu, oraz wskazanie zastosowanego materiału wykończeniowego. Prace należy przesyłać na adres: k.laszcz@entra.pl

Nagrody

NAGRODA GŁÓWNA – 4000 ZŁ

DRUGA NAGRODA – 2000 ZŁ

TRZECIA NAGRODA 1000 ZŁ

Terminy

Prace konkursowe w postaci wizualizacji lub zdjęć realizacji należy przesłać na adres k.laszcz@entra.pl do 31 września 2016.

Ogłoszenie i uroczyste wręczenie nagród –15.10.2016r. podczas Łódź Design Festival.

Patroni konkursu