Baltic Plaza

Podczas targów Made Expo 2017 w Mediolanie Entra obchodziła 30 lecie swojej działalności. Wyrafinowanie oraz śmiałość w podejmowaniu kierunków rozwoju to cechy, które przez ostatnie 30 lat przyświecały właścicielom firmy i nadal trwają. Targi Made Expo są dla managerów Entry źródłem inspiracji, począwszy od kierunku rozwoju linii produktowych na formie ich prezentacji w salonach i katalogach kończąc. Jest to miejsce spotkań wyjątkowych ludzi z całego świata. Dlatego stolica designu stała się miejscem gdzie Entra świętowała swój jubileusz.

Co pokazaliśmy w Mediolanie?

W Mediolanie zaprezentowaliśmy trochę z każdej z marki. Pokazaliśmy m.in drzwi Asilo – model Colombo z lustrem oraz absolutny hit z rynku polskiego – drzwi serii Pertini z czarną szybą. Dopełnieniem kolekcji Asilo, były drzwi pełne z nowym fornirem – Dąb Natura, zamontowane w ukrytej ościeżnicy.

Pokazaliśmy markę ENTRA w wydaniu industrialnym – drzwi pokryte płytą włóknowo-cementową, która również została zastosowana jako element wykończenia stoiska. Drzwi bez nadproża o wysokości 2,75 m robiły niesamowite wrażenie na przechodzących. Drzwi po wewnętrznej stronie pokryte zostały szkłem z zalaminowanym nadrukiem forniru. Drzwi zostały osadzone w ościeżnicy DISCRET, której stojaki także zostały pokryte szkłem z wzorem forniru.

Druga cześć stanowiły również drzwi Entry także w wersji Superior. Tutaj zdo pokrycia ścian jak i skrzydła drzwi wykorzystane zostało szkło lacobel. Czarno białe drzwi przyciągały uwagę i budziły podziw oglądających.

W Mediolanie zostały również zaprezentowane drzwi wewnętrzne wejściowe GRADARA, które w 2018 roku miały swoją premierę w formie pełnej kolekcji. Na stoisku zostały zaprezentowane drzwi GRADARA TREND z zabudową deskową od strony korytarza z dodatkowym panelem szklanym licującym się z powierzchnią panelu.

Pokazane zostały również drzwi GRADARA HIGHLINE pokryte fornirem kamiennym, który bardzo przypadł do gustu zwiedzającym.

To był wyjątkowy rok.

2017 był to owocny i wyjątkowy rok dla firmy Entra – nie tylko z okazji jubileuszu 30-lecia działalności, ale także ze względu na decyzję o pokazaniu  możliwości całemu światu oraz pokazaniu szeregu nowości, którymi na pewno Entra mocno zaznaczyła swój udział.

Zobacz wideo relację