Kolekcja Superior

To drzwi mogące udźwignąć całą gamę nietypowych wykończeń.

Drzwi mogą być pokryte szkłem, ceramiką lub innym materiałem o maksymalnej grubości 4 mm. Ościeżnica umożliwia wykończenie ściany tym samym materiałem, zapewniając ochronę dla narożników i łatwy montaż dotąd trudnych w stosowaniu materiałów.

Wykończenia

Superior to możliwość stosowania tego samego wykończenia na powierzchni skrzydła oraz na ścianie. Wybierz dowolne wykończenie o grubości do 4 mm. Wybierz szkło, lustro, spieki ceramiczne czy inne dostępne wykończenia, które chcesz zastosować na ścianie i drzwiach.

Płyty ścienne

Nieszablonowy sposób na aranżację wnętrza. Drzwi oraz ściana wykończone tym samym materiałem sprawia, że całość nabiera lekkości, intrygując przy tym odwiedzających gości. Konstrukcja ościeżnicy ukrytej dla ścian z płytami pozwala na montaż na ścianie jednostronnie płyty wykończonej wybranym materiałem

Innowacyjny System

drzwi ukryte jakich jeszcze nie było

System Skrzydła

System drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych.

Aby to uczynić stworzyliśmy niezwykle sztywną konstrukcję skrzydła drzwiowego, która udźwignie najbardziej wymagające materiały wykończeniowe w połączeniu z ukrytą ościeżnicą DISCRET.

WIĘCEJ

Sprawdź Kolekcje

NATURE
BASIC
ULTRA
MINIMAL
PRIME
SUPERIOR