Salony RESERVED na całym świecie
z drzwiami Entra.

Baltic Plaza

Salony RESERVED od 2016 roku przechodzą gruntowne remonty, zaś nowo otwierane wzorowane są już na nową stylistykę – surowego loftu. Jako elementy wystroju salonów wykorzystano stal, beton i szkło. Całość zaś ocieplają elementy drewniane. W ten surowy i industrialny styl świetnie wpisały się drzwi ukryte Entra, które prowadzą do pomieszczenia gospodarczego oraz magazynu, chowając się w ścianie.

Equiton na ścianie oraz na drzwiach Entra

W salonach jako dekorację ścian wykorzystano Equiton – płytę elewacyjną włóknowo-cementową. Tutaj kryją się drzwi Entra do jednego z pomieszczeń. Płyta ma grubość 8 mm. Aby zastosować tak gruby materiał wykończeniowy, który będzie licować się z powierzchnią drzwi zastosowano rozwiązanie z kolekcji Superior: DMS. Ościeżnica posiada specjalną sekcję z aluminium, której zadaniem jest chronić krawędź okładziny zarówno na ścianie jak i skrzydle drzwi.

Na ścianie oraz drzwiach zastosowano fugi o szerokości 10 mm. Dzięki idealnemu zgraniu materiału i fug na ścianach oraz drzwiach, uzyskano efekt zupełnego ukrycia przejścia do pomieszczenia dla pracowników.

Lustrzana ściana z ukrytymi drzwiami do magazynu

drzwi z lustrem Entra

Ważnym elementem w każdym salonie modowym są oczywiście lustra. W salonach RESERVED stanowią one element wykończenia ściany, tworząc całe połacie zwierciadeł. Tutaj znajduje się ukryte wejście do magazynu salonu.

Co bardzo ważne, konstrukcja drzwi Entra posiada aluminiową ramę, która chroni krawędzie delikatnych materiałów jakim jest lustro właśnie. Profil ościeżnicy natomiast chroni okładzinę ścienną przy otwartych drzwiach przez uszkodzeniem, np. podczas przenoszenia ubrań między magazynem, a sklepem.

Salony RESERVED w których zamontowano drzwi Entra znajdują się m.in. na Słowacji – Tulip, Koszyce, w Polsce – Szczecin, Rzeszów, Tychy, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Swrzędz, w Bułgarii – Sofia, w Estonii – Tallin, w Rosji – Moskwa, Kursk, Rostów nad Donem, Samara, Irkuck; w Wielkiej Brytanii – Londyn, w Niemczech – Berlin, na Ukrainie – Kijów, Białoruś – Mińsk, w Czechach – Praga, w Chorwacji- Rijeka