Drzwi od ENTRA

Prezentujemy Wam jedne z najciekawszych i docenianych przez architektów wnętrz rozwiązań na polskim rynku. Niezależnie od tego, czy wybierzesz drzwi wewnętrzne, ukryte czy drzwi wejściowe do mieszkania masz pewność, że wybrałeś jakość, charakter i design.

01

szeroka oferta drzwi

Oferujemy różnorodne modele drzwi odpowiadające aktualnym trendom architektonicznym oraz wymaganiom klientów.

02

znajdź drzwi pasujące do Ciebie

Duży wybór wykończeń sprawia, że istnieje możliwość pełnej indywidualizacji drzwi w zależności od projektu, gustów i preferencji.

03

wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy na rynku już 35 lat, nasze produkty są efektem opracowanej strategii rozwoju, która stale buduje przewagę konkurencją opartą o innowacyjność. Stale szukamy nowych rozwiązań, ale w centrum uwagi zawsze jest klient.

Co wyróżnia nasze drzwi

Drzwi bezprzylgowe

Wszystkie modele drzwi wewnętrznych są wykonane w systemie bezprzylgowym bez wcięcia tzw. felcu. Powierzchnia skrzydła i ościeżnicy tworzą wspólną płaszczyznę.

Wzmocnione skrzydło - SOLID SYSTEM

O sile drzwi wewnętrznych oraz drzwi wewnątrz klatkowych stanowi opatentowana konstrukcja skrzydeł pełnych. W drzwiach zastosowano System SOLID, polegający na zastosowaniu stalowych elementów wzmacniających.

Doskonała izolacja dźwięku

Wypełnienie skrzydeł pełnych stanowi płyta porowata wykonana z naturalnych włókien drzewnych. Płyta jest sztywna, lekka i ma doskonałe parametry izolacji dźwięku.

Aluminiowe profile na skrzydle drzwiowym

W drzwiach ukrytych VISION oraz drzwiach wewnętrznych wejściowych GRADARA krawędzie skrzydła drzwiowego wykończone są ozdobnym profilem aluminiowym, który nie tylko nadaje niebagatelny wygląd, ale również skutecznie chroni krawędzie drzwi przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi.

Wyposażenie drzwi ENTRA

drzwi wewnętrzne
drzwi wewnętrzne wejściowe
drzwi ukryte VISION

Różne warianty ościeżnicy

Ościeżnica jest nieodłącznym elementem skrzydła drzwiowego. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj drzwi się zdecydujesz w naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz ościeżnic od regulowanych, prostych blogowych, z zabudową aż po ościeżnice ukryte. To zróżnicowane rozwiązanie daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Ościeżnica regulowana

Ościeżnica widoczna ASILO-R zakrywa mur o grubości od 75-520mm. Zaoblone opaski łączone pod kątem prostym nie tylko zapewniają łatwy montaż, ale również optycznie wydłużają drzwi, dając wrażenie większej przestrzeni.

Ościeżnica ukryta

Ościeżnica ukryta pozwala na całkowite zlicowanie skrzydła ze ścianą. To nowoczesne i minimalistyczne rozwiązanie jest ciekawym uzupełnieniem dla tradycyjnych wnętrz. Ościeżnica jest dostępna dla drzwi wewnętrznych, jak i wewnątrz klatkowych.

Ościeżnica VERTE

Pozwalają na licowanie drzwi od strony przedpokoju, otwierają drzwi do wewnątrz pokoju. Rozwiązanie verte jest dostępne dla ościeżnic widocznych regulowanych, jak i ościeżnic ukrytych. Jako jedyni w Polsce oferujemy drzwi wewnętrzne wejściowe przeciwpożarowe na ościeżnicy ukrytej Verte.

Ościeżnice z zabudową

Dla drzwi wewnętrznych wejściowych GRADARA proponujemy ościeżnice z zabudową od strony klatki schodowej. Deski opaskowe od strony korytarza, zamknięte na zewnątrz ozdobnym profilem aluminiowym, mogą zostać wykonane w różnych rozmiarach oraz konfiguracjach kolorystycznych.

Masz pytania?

Nasza firma jest dostępna dla wszystkich klientów każdego dnia roboczego od godziny 8 do 16. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu klientów indywidualnych, inwestycyjnych, architektów oraz pracowników salonów z drzwiami. Opowiemy Ci o drzwiach, podpowiemy, na co musisz zwrócić uwagę przy projektowaniu otworów. Wskażemy, gdzie możesz kupić nasze produkty, wskażemy autoryzowane grupy montażowe. Nasz Dział Wsparcia Sprzedaży udziela również informacji o wycenach i możliwości w zakresie nietypowych zamówień.