Poznaj najnowszy przełom w designie! Szklane wykończenie pozwala uzyskać zupełnie nowe, intrygujące efekty wizualne. Różne faktury, wzory i dowolne kolory z palety RAL otwierają nieskończenie wiele możliwości. Już dziś daj się zainspirować i postaw na szklaną rewolucję!

ENTRA – Design, który przyciąga wzrok!

Uwielbiamy łamać schematy i tworzyć trendy. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty oryginalne dekory – szkło ornamentowe. Sprawiają, że drzwi wewnątrzklatkowe GRADARA i drzwi premium VISION wyglądają niezwykle nowocześnie i stylowo. To trwały materiał, który doskonale wpisuje się w wyjątkowe projekty.

– Szkło to ciekawy i wyróżniający się materiał pod względem wzorniczym. W dodatku jest ponadczasowy, co jest dla nas istotne podczas wyboru dekorów do naszych produktów. Projektowanie drzwi z użyciem szkła ornamentowego dostarcza wiele nieszablonowych możliwości. Mamy ogromne pole do manewru wplatając szkło do przeróżnych przestrzeni i tworząc spójną kompozycję stylistyczną. Ten materiał odnajdzie się we wnętrzach w stylu art deco, eklektycznym, klasycznym, minimalistycznym, nowoczesnym, ale także w wielu innych. Projektowanie z malowanym szkłem to zupełnie niekonwencjonalny, wyższy poziom. Różnorodność barw, struktur i wymiarów pozwala na nieskończoną ilość aranżacji w projekcie. Ten materiał świetnie pasuje do drzwi wejściowych do mieszkań definiując wystrój klatki schodowej, dodając jej elegancji, lekkości i ciekawego sznytu – tłumaczy Aleksandra Czujko, Projektant Wzornictwa w ENTRA

Szklana rewolucja

Szkło doskonale wygląda na drzwiach wejściowych do mieszkań, stanowi ciekawy, przykuwający element, dzięki któremu klatka schodowa odznacza się stylem i nowoczesnością. To idealna propozycja dla inwestycji premium, takie drzwi będą też perfekcyjnie wyglądać w hotelach czy ekskluzywnych apartamentach.

Szkło ornamentowe to:

  • Trwałość na lata

  • Wyróżniający się dekor

  • Gwarancja wyjątkowego efektu

ENTRA – Twój wybór, Twoja wizja. Wyraź swój projekt poprzez drzwi.

 

Bądź z nami na bieżąco i polub nasze media społecznościowe: Instagram i Facebook