Drzwi dopasowane do indywidualnych preferencji inwestora? Wielość materiałów wykończeniowych, kolorów i innowacyjnych rozwiązań, które pomogą wyróżnić się na rynku?

Zdecydowanie tak!

PREMIERA! Już dziś poznajcie nowy katalog – drzwi wejściowe do mieszkań GRADARA – pełen inspiracji!

Drzwi wewnątrzklatkowe

KATALOG PEŁEN INSPIRACJI GRADARA


Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą kolekcję drzwi wewnątrzklatkowych GRADARA. W trakcie procesu jej tworzenia towarzyszyły nam cztery kluczowe wartości: różnorodność, unikalność, prostota i jakość. To właśnie te elementy najlepiej oddają charakter naszych drzwi, idealnie wpisując się w szeroką myśl projektową oraz indywidualne koncepcje architektoniczne.

GRADARA to przede wszystkim trwałość, przestronny wybór i niepowtarzalny charakter. Dowolność kolorystyczna i różnorodność pokryć od fornirów naturalnych i modyfikowanych, laminatów po spieki ceramiczne czy inne materiały wykończeniowe otwierają przestrzeń nieograniczonych możliwości wizualnych, które dokładnie odpowiadają na spersonalizowane potrzeby inwestorów, projektantów wnętrz czy klientów indywidualnych. Dodatkowo kolekcja odznacza się doskonałymi parametrami technicznymi, uzyskanymi poprzez liczne badania.

Drzwi wejściowe do mieszkania GRADARA


POBIERZ NOWY KATALOG DRZWI WEJŚCIOWYCH DO MIESZKAŃ GRADARA

Drzwi jedyne w swoim rodzaju

Kolekcja GRADARA składa się z czterech linii skrzydeł drzwiowych, do których możemy dobrać  różne ościeżnice, tunele, czy materiały wykończeniowe. To zapewnia ogromną swobodę aranżacyjną i pozwala na uzyskanie różnorodnych efektów końcowych. W najnowszej ofercie znajdują się zarówno drzwi wewnątrzklatkowe o bardzo wysokich parametrach technicznych, jak i prostsze modele, co umożliwia wybór dostosowany do indywidualnych preferencji.

Drzwi wewnątrzklatkowe Drzwi wewnętrzne wejściowe Drzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi wewnątrzklatkowe GRADARA to:

Drzwi wejściowe do mieszkania

Najnowsze modele drzwi wejściowych GRADARA to przede wszystkim trwałość, przestronny wybór i niepowtarzalny charakter. Zachęcamy do pobrania katalogu pełnego inspiracji.


Bądź z nami na bieżąco i polub nasze media społecznościowe: Instagram i Facebook