Osiedle budynków mieszkaniowych zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Jasień. Architektura budynków, jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, nawiązują swoim designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu. Stąd też nazwa ASTRA PARK. Wyjątkowość miejsca podkreśla malownicze oczko wodne, otoczone ławeczkami i alejkami spacerowymi, teleskopy oraz kosmiczny plac zabaw. Całość wkomponowana została w otaczającą osiedle zieleń.

Pracę na inwestycji rozpoczęły się od dostosowania produktu do wymogu projektu, co nie okazało się, aż takie trudne. Wybrane zostały drzwi GRADARA U52 z ościeżnicą TREND w dekorze z grupy 3D WOOD, ze względu na trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W trakcie prowadzenia inwestycji produkt musiał zostać dostosowany jeszcze bardziej, gdyż pojawił się fakt różnic w wysokościach podłóg pomiędzy mieszkaniem a klatką schodową. Zasugerowaliśmy, aby drzwi GRADARA U52 z ościeżnicą TREND zostały dostosowane produkcyjnie poprzez wykonanie dłuższych listew od strony mieszkania.

Drzwi zyskały uznanie w oczach inwestora, który podkreślił, iż przy odpowiedniej cenie drzwi prezentują się niebywale okazale i są solidnie wykonane i zamontowane.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Gdańsk
Osiedle:
Astra Park
Zakres realizacji:
dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty:
GRADARA U52 z ościeżnicą TREND
Data realizacji:
2017-2019

Dodatkowe informacje

Do inwestycji zostały wybrane drzwi GRADARA U52 z ukrytą przylgą z ościeżnicą TREND w dekorze 3D WOOD – wzór drewna z naturalnie wyglądającą strukturą.