ENTRA - polska firma

Firma ENTRA jest w 100% firmą polską z polskim kapitałem. Swoją działalność prowadzi na Pomorzu, gdzie znajduje się główna siedziba firmy oraz zakłady produkcyjne.
Historia firmy sięga już 35 lat.
Przez te lata stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki otworowej. Drzwi firmy ENTRA są znane i doceniane przez klientów, architektów, projektantów wnętrz oraz kapituły branżowych konkursów. Idea tworzenia solidnych i ciekawych drzwi, które będą inspirować jest silnie zakorzeniona w tradycji firmy.

Rozwój i innowacyjne podejście

Od początku działalności firma ENTRA skupia się na wprowadzaniu innowacji i ulepszeń swoich produktów. Naszą działalność produkcyjną od lat opieramy o wieloletnie doświadczenie. Tworzymy unikalne rozwiązania, które na stałe wpisują się w rynek polski i zagraniczny. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży najbardziej popularną ościeżnicę regulowaną, a w 2014 roku opatentowane przez nas rozwiązanie ościeżnicy ukrytej.
W 2016 roku jako pierwsi w Polsce pokazaliśmy drzwi wewnętrzne wejściowe na ościeżnicy ukrytej GRADARA HIGHLINE w wersji z odwrotną przylgą o klasie antywłamaniowej RC3. Nasi inżynierowie od lat pracują nad wprowadzeniem nietypowych metod dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez firmę ENTRA drzwi odznaczają się ciekawym wyglądem, praktycznym wykończeniem, a także funkcjonalnością. A to wszystko przy zachowaniu prostoty montażu.

Historia naszej firmy

1987
1991
1998
2011
2014
2015
2016
2018
2019
2021
2022
1987

To początki działalności firmy ENTRA.

Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym ekspertem od drzwi. Tysiące klientów codziennie używa naszych produktów, doceniając jakość, innowacyjne i trwałe rozwiązania oraz zachwyca się naszym wzornictwem.