W mieście portowym Gdynia, w kameralnej i pełnej zieleni okolicy powstał przepiękny budynek mieszkalny. Budynek wyróżnia się przemyślanym designem, bogactwem zastosowanych rozwiązań architektonicznych, przestrzennymi tarasami i ciekawie wkomponowanymi przeciwsłonecznym okiennicami.

Niska, kameralna zabudowa doskonale komponuje się z wszechobecną zielenią gwarantującą odprężenie i ciszę. Do wykończenia klatki schodowej użyto materiałów, które nawiązują i wprowadzają do środka budynku otaczającą naturę. Na posadzce użyto naturalnego kamienia – granitu, zaś na suficie widoczne są deski w naturalnej okleinie drewnianej.

Aby zapewnić mieszkańcom ciszę i bezpieczeństwo, inwestor zdecydował się na drzwi GRADARA HIGHLINE z ościeżnicą ukrytą w wersji VERTE. Drzwi i zabudowa ścienna zostały wykonane na niestandardową wysokość, oraz z wykorzystaniem okleiny naturalnej, co dodatkowo podkreśliło spójność w wykończeniu klatki schodowej.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Gdynia
Osiedle:
Budynek apartamentowy wielorodzinny
Zakres realizacji:
dostawa i montaż drzwi wejściowych do apartamentów
Produkty:
GRADARA z ościeżnicą HIGHLINE
Data realizacji:
2020

Dodatkowe informacje

ARCHDECO to biuro architektoniczne założone w 1989 roku przez Zbigniewa Reszkę, założyciela Twórczości Architektonicznej w Gdańsku oraz Michała Baryżewskiego, stypendystę Fulbrighta w USA, oferujące kompleksową obsługę projektową inwestycji budowlanych w zakresie architektury i wnętrz począwszy od faz przygotowawczych inwestycji po nadzorowanie i prowadzenie budowy łącznie z zastępstwem inwestorskim, generalnym wykonawstwem.