Producent drzwi wewnętrznych i wewnątrzklatkowych ENTRA współpracuje z największymi inwestorami i deweloperami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz rozwój technologiczny pozwalają na urzeczywistnienie nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Firma od lat koncentruje się na jak najlepszym dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb inwestorów, dzięki temu drzwi ENTRA są wykorzystywane w wielu czołowych realizacjach. Tym razem ich produkty możemy odnaleźć w prestiżowej gdańskiej inwestycji dewelopera ALLCON.

Inwestycja Atrium Oliva

W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zabytków i z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy powstaje  Atrium Oliva. Inwestycja odznacza się szczególnym architektonicznym kunsztem, innowacyjnymi rozwiązaniami i najwyższym standardem uzyskanym poprzez użycie wysokiej klasy materiałów. Wyjątkowość projektu została doceniona przez kapitułę branżowych konkursów i zdobyła prestiżowe nagrody m.in. takie jak European Property Awards 2022-2023, czy wyróżnienie FIVE STAR.

W trosce o detale – drzwi z kamiennym dekorem

Dbałość o szczegóły i najwyższa jakość ma również odzwierciedlenie we wnętrzach budynków. Części wspólne utrzymane są w eleganckim, dobrze przemyślanym stylu. Inwestor jako drzwi wejściowe do mieszkań wybrał drzwi GRADARA, wykończone kamiennym fornirem, które dodają całości charakteru oraz idealnie korespondują z drewnianą zabudową. Drzwi w kamiennym dekorze to odważne, a zarazem ponadczasowe rozwiązanie, które dodaje wnętrzu szyku i klasy. Dodatkowo drzwi wewnątrzklatkowe ENTRA charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, renomowaną wytrzymałością i niepowtarzalnym charakterem.

Drzwi wykończone kamieniem Drzwi wejściowe do mieszkania

Jedynie firma ENTRA spełniła nasze oczekiwania co do jakości i estetyki. Warto zaznaczyć, że fornir na drzwi był osobiście selekcjonowany przez pracowników ENTRA na podstawie naszego projektu. Składanie forniru pod kątem 45’ w jodełkę wymagało bardzo dużej dbałości w doborze materiału, by wzór estetycznie się łączył. Udało nam się dobrać do nich odpowiednią klamkę – ciężką, ciemną anodę z widoczną strukturą szczotkowania. Pozostałe elementy takie jak subtelny wizjer współgrał z biżuteryjnym dzwonkiem, który architekci wkomponowali w portal drzwiowy. Nienachalne wygrawerowanie logo inwestycji nad zamkami drzwi w skrzydle też dodało drzwiom wykończeniatłumaczy Paulina Rowińska, Koordynator zespołu ds. architektury wnętrz i krajobrazu spółki deweloperskiej ALLCONOtwartość ENTRA na nieszablonowe i niestandardowe rozwiązania sprawiła, że kamienne drzwi uzupełniły harmonijne eleganckie wnętrza naszej inwestycji. W tym projekcie stawialiśmy na jakość i szlachetność materiałów i tutaj nasza współpraca zaowocowała takim połączeniem. Był to dla nas kluczowy punkt projektu, bo bezpośrednio styka się z nim na co dzień nasz klient. Chcieliśmy mu zapewnić efektowną oprawę wejścia do apartamentudodaje.

Jakość, komfort i udogodnienia

Inwestycja Atrium posiada liczne udogodnienia takie jak sala klubowa, sauny czy strefa fitness. W tej części również zostały zastosowane drzwi firmy ENTRA. Deweloper zdecydował się na drzwi wewnętrzne premium VISION wykończone w laminacie, o ponadprzeciętnej wysokości, które perfekcyjnie wpisują się w te luksusowe, przestronne wnętrza.

Kolekcja drzwi wewnętrznych ENTRA VISION umożliwia zastosowanie różnych wykończeń po obu stronach skrzydła – inny od zewnątrz i wewnątrz, co otwiera nieograniczone możliwości aranżacyjne. Materiały wykończeniowe zamknięte są ozdobnym profilem aluminiowym, który podkręca design drzwi, a zarazem chroni ich krawędzie przed uszkodzeniem. To ważne, zwłaszcza w tego typu przestrzeniach wspólnych, które są użytkowane przez wiele osób.

Drzwi wewnętrzne Atrium Oliva

W swojej ofercie posiadamy dwie kategorie drzwi wewnętrznych, jedną z nich są drzwi PREMIUM VISION, które dają ogromne a zarazem nietuzinkowe możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdzają się w projektach o wysokich standardach, z ciekawym zdobnictwem i designerskim kunsztemmówi Łukasz Rosik, Dyrektor Sprzedaży w ENTRA Jesteśmy dumni, że nasze drzwi zarówno wejściowe do mieszkania, jak i wewnętrzne, tak świetnie wpisały się w prestiżowe przedsięwzięcie, jakim jest inwestycja Atrium Oliva. Zależy nam na spersonalizowanym podejściu do Klienta i jego oczekiwań, dlatego cieszy nas, kiedy możemy zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami cały czas podnosząc poprzeczkę oraz wyznaczając nowe nurty w naszej branżypodsumowuje.

Unikatowa okolica, niezwykły design i doskonała jakość to najprostsze, a zarazem najlepsze podsumowanie tego osiedla. To też idealny przykład udanej współpracy. Otwartość na innowacje, wyróżniające się wzornictwo i nieszablonowe podejście do tematu sprawiają, że powstają rzeczy wyjątkowe.