W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zabytków i z widokiem na las powstaje unikatowa inwestycja Atrium Oliva. Osiedle odznacza się szczególnym architektonicznym kunsztem, innowacyjnymi rozwiązaniami i najwyższym standardem uzyskanym poprzez użycie wysokiej klasy materiałów. Wyjątkowość projektu została doceniona przez kapitułę branżowych konkursów i zdobyła prestiżowe nagrody m.in. takie jak European Property Awards 2022-2023, czy wyróżnienie FIVE STAR. 

 

Dbałość o szczegóły i najwyższa jakość ma również odzwierciedlenie we wnętrzach budynków. Części wspólne utrzymane są w eleganckim, dobrze przemyślanym stylu. Inwestor jako drzwi wejściowe do mieszkań wybrał GRADARA 60, wykończone kamiennym fornirem, które dodają całości charakteru oraz idealnie korespondują z drewnianą zabudową. Drzwi w kamiennym dekorze to odważne, a zarazem ponadczasowe rozwiązanie, które dodaje wnętrzu szyku i definiuje ponadprzeciętny wygląd. Dodatkowo drzwi wewnątrzklatkowe ENTRA charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, renomowaną wytrzymałością i niepowtarzalnym charakterem.

 

Inwestycja Atrium posiada liczne udogodnienia takie jak sala klubowa, sauna czy strefa fitness. W tej części również zostały zastosowane drzwi firmy ENTRA. Deweloper zdecydował się na drzwi wewnętrzne premium VISION wykończone w laminacie, o ponadprzeciętnej wysokości, które perfekcyjnie wpisują się w te luksusowe, przestronne wnętrza. Kolekcja drzwi wewnętrznych ENTRA VISION umożliwia zastosowanie różnych wykończeń po obu stronach skrzydła – inny od zewnątrz i wewnątrz, co otwiera nieograniczone możliwości aranżacyjne. Materiały wykończeniowe zamknięte są ozdobnym profilem aluminiowym, który podkręca design drzwi, a zarazem chroni ich krawędzie przed uszkodzeniem. To ważne, zwłaszcza w tego typu przestrzeniach wspólnych, które są użytkowane przez wiele osób.

 

Wyjątkowa okolica, niezwykły design i doskonała jakość to najprostsze, a zarazem najlepsze podsumowanie tego osiedla. Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy mieć swój udział w tym wyróżniającym się projekcie. Dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Gdańsk
Osiedle:
Atrium Oliva
Zakres realizacji:
drzwi wewnętrzne, drzwi wewnątrzklatkowe
Produkty:
drzwi wejściowe do mieszkań GRADARA, drzwi wewnętrzne premium VISION
Data realizacji:
-

Dodatkowe informacje

Firma ALLCON działa na rynku nieruchomości od ponad 33 lat. Deweloper wyróżnia się jakością, doświadczeniem i licznymi nagrodami za swoje realizacje mieszkaniowe. Inwestycja Atrium Oliva zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie „Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2023 roku”. Czytelnicy Trojmiasto.pl wybrali projekt ALLCON spośród 64 obiektów.