W sercu miasta Gdańsk, na północnym cyplu Wyspie Spichrzów powstał wyjątkowy kompleks budynków DEO PLAZA. To unikatowe miejsce, z jednym najbardziej pożądanych widoków w Gdańsku: na Żuraw, Zieloną Bramę i Bazylikę Mariacką.

Na powierzchni użytkowej powstały komfortowe apartamenty mieszkalne, apartamenty inwestycyjne i luksusowy, czterogwiazdkowy hotel. Zaprojektowany kompleks kontynuuje starogdański styl architektoniczny, wzbogacony elementami nowoczesnego wykończenia.

Aby dopełnić obraz luksusowej inwestycji Inwestor, zdecydował się na montaż drzwi GRADARA, które zostały specjalnie przygotowane pod zamówienie klienta. Drzwi wyposażone są w kontrolę dostępu oraz na życzenie klienta zostały wykończone fornirem naturalnym, bejcowanym i lakierowanym. Do części apartamentowej inwestor zdecydował się na drzwi GRADAR OPTIUM FIRE i drzwi wewnętrzne wejściowe montowane w ościeżnicy ukrytej w wersji VERTE – GRADARA HIGHLINE FIRE z zabudową ścienną w kolorze drzwi.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Gdańsk
Osiedle:
Kompleks Budynków DEO PLAZA
Zakres realizacji:
dostawa i montaż drzwi wejściowych do apartamentów
Produkty:
GRADARA FIRE z ościeżnicą HIGLINE oraz OPTIMYM
Data realizacji:
-

Dodatkowe informacje

Wyspa Spichrzów to unikatowe miejsce w skali europejskiej i z jednym z najbardziej pożądanych widoków na Motławę, Żuraw, Zieloną Bramę. Na jej północnym cyplu powstał kompleks budynków DEO PLAZA.