Osiedle Nowe Koszary to najnowszy projekt działającego od wielu lat na tczewskim rynku dewelopera Home-4you.pl. Inwestor miał wobec drzwi wejściowych spore wymagania. Musiały prezentować się efektownie i posiadać odpowiednie cechy techniczne.

Inwestor podszedł do projektu bardzo indywidualnie, doceniając wyjątkowość miejsca, w którym powstają budynki. Dbając o każdy szczegół, deweloper chciał, aby inwestycja wyróżniała się nie tylko praktycznymi rozwiązaniami architektonicznymi, ale jakością i wysokim standardem wykonania.

Aby sprostować wysokim wymaganiom inwestora, dobrane zostały drzwi GRADARA z ościeżnicą ELEGANCE z zabudową ścienną sięgającą aż do sufitu. Profile ShadowLine na zabudowie prezentują się efektownie. Zaś odpowiednie parametry drzwi tzn. wysoka izolacja akustyczna – Rw 37dB oraz klasa antywłamaniowa RC3, zapewnią komfort i spokój mieszkańcom inwestycji.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Tczew
Osiedle:
Nowe Koszary
Zakres realizacji:
dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów oraz zabudowy wind i szachtów.
Produkty:
GRADARA U52 z ościeżnicą ELEGANCE
Data realizacji:
2022

Dodatkowe informacje

Swoją działalność Home-4you zaczęło w 2004 roku w Skandynawii, na polskim rynku działa od 2007 roku. Na początku swojej działalności specjalizowała się w budowie domów jedno – dwu rodzinnych. Wraz z rozwojem firmy oraz wzbogacaniem doświadczenia deweloperskiego powiększały się budowane inwestycje.