Kameralne osiedle LUNAR, schowane pośród zieleni w niskiej zabudowie to kolejna inwestycja dewelopera ACTIVA w Pruszczu Gdańskim. Jego nazwa wzięła się od kalendarza księżycowego, którego wygląd inwestycji oddaje jego charakter. Inwestycja składa się z czterech budynków w typowej zabudowie wielorodzinnej, w tym jednego w zabudowie szeregowej z mieszkaniami dwupoziomowymi oraz domów z garażami w dwóch szeregach.

Możliwości dopasowania drzwi do wymogów budowy, jakość wykonania, uznanie w oczach klientów oraz fachowe doradztwo to tylko niektóre elementy, które sprawiły, że deweloper ACTIVA ponownie zdecydował się na drzwi GRADARA.

Do inwestycji wybrana została nasza nowość, drzwi GRADARA na ościeżnicy stalowej. Ościeżnica jest schowana pod elegancką obudową od strony korytarza, tworząc wyjątkową aranżację klatki schodowej. Ościeżnica stalowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a na życzenie dewelopera została pomalowana na metaliczny kolor RAL 7048. Dodatkowo na krawędzi skrzydła drzwi zostało wypalone laserem logo dewelopera.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Pruszcz Gdański
Osiedle:
Lunar
Zakres realizacji:
dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty:
GRADARA U52 z ościeżnicą stalową TREND STEEL
Data realizacji:
2020

Dodatkowe informacje