Autoryzowany Salon i Serwis Mercedes-Benz i Smart – BMG Goworowski w Gdyni to imponujący budynek, który emanuje nowoczesnością i elegancją, nawiązując do doskonałego designu samochodów marki Mercedes-Benz i Smart. Cała architektura budynku została zaprojektowana w taki sposób, aby odzwierciedlać innowacyjność i luksus, które są charakterystyczne dla tych marek.

 

Drzwi ukryte VISION – połączenie funkcjonalności z nieprzeciętnym designem

 

Budynek jest utrzymany w nowoczesnym stylu, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło, stal i aluminium. Wnętrza są spójne z całością architektury, zastosowano w nich neutralną paletę barw. Ważnym elementem było dobranie drzwi, które będą stanowiły połączenie funkcjonalności i wyrafinowanego designu. Do salonu zostały wybrane m.in. drzwi ukryte VISION, wykończone laminatem i fornirem, których wygląd idealnie wpasowuje się w nowoczesny i elegancki charakter salonu. W pomieszczeniu, przez które wprowadzane są modele samochodów zdecydowano się na drzwi dwuskrzydłowe. Skrzydła wykończone są tym samym materiałem co ściana, idealnie harmonizując się z otoczeniem. Drzwi ukryte VISION nie tylko prezentują się znakomicie, ale również są niezwykle trwałe. Aluminiowe profile na skrzydle drzwiowym zapewniają niezawodność i wytrzymałość, jednocześnie chroniąc materiał użyty na drzwiach przed uszkodzeniami.

 

W salonie można również znaleźć drzwi wewnętrzne ASILO – ukryte LINATE 0, wykończone w kolorze ścian. Prowadzą one do wielu ważnych miejsc, takich jak sala konferencyjna czy biura. W drzwiach zamontowano m.in. kontrolę dostępu oraz samozamykacze.

 

Cieszymy się, że nasze drzwi mogły mieć wpływ na stworzenie tak wyjątkowego i nowoczesnego otoczenia, jakim jest salon Mercedes w Gdyni. To nasza misja, aby dostarczać rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Gdynia
Osiedle:
-
Zakres realizacji:
dostawa drzwi wewnętrznych
Produkty:
drzwi ukryte VISION, drzwi ukryte ASILO LINATE 0
Data realizacji:
-

Dodatkowe informacje