WATERLANE ISLAND, przy ul. Chmielnej 63 w Gdańsku znajduje się nad samym brzegiem Motławy, z widokiem na rzekę i historyczną starówkę Gdańska. Obiekt mieści się w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych, zapewniając swobodny dojazd do najważniejszych atrakcji Gdańska oraz tras wylotowych z miasta

Inwestor miał wobec drzwi wejściowych duże wymagania ze względu na wysoką jakość oferowanych do sprzedaży apartamentów. Oprócz wymogów estetycznych ważne dla projektantów były również cechy techniczne jak akustyka oraz jakość drzwi przeciwpożarowych. Projektanci bardzo wyraźnie sprecyzowali wysokiej jakości wykończenia na drzwiach – wybrany został trudny w produkcji, ale bardzo efektowny fornir naturalny.

Drzwi GRADARA TREND, które zostały użyte w inwestycji świetnie wpisały się w trudne warunki na budowie. Zabudowy na ścianach zostały dopasowane przez montażystów w trakcie montażu drzwi. Możliwość regulacji grubości ościeżnicy wyeliminowała problem nieznacznie różniących się grubości otworów drzwiowych. Zastosowane deski opaskowe z profilem aluminiowym zniwelowały optycznie delikatne krzywizny ścian.

Dossier realizacji

Informacje

Miejscowość:
Gdańsk
Osiedle:
Waterlane Island
Zakres realizacji:
dostawa i montaż drzwi wejściowych do apartamentów
Produkty:
GRADARA z ościeżnicą TREND
Data realizacji:
2017/2018

Dodatkowe informacje

Waterline Island mieści się w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych, zapewniając swobodny dojazd do najważniejszych atrakcji Gdańska oraz tras wylotowych z miasta.