Wymienny panel w drzwiach wewnętrznych wejściowych GRADARA P60 i U60 od strony mieszkania, to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści zarówno dla mieszkańców jak i inwestorów.

 

 

Dla inwestorów ta nietypowa cecha drzwi stanowi znaczącą przewagę w sprzedaży mieszkań. Oferowanie klientom możliwości dostosowania drzwi do własnych upodobań jest doskonałym sposobem na zwiększenie atrakcyjności nieruchomości. Wymienny panel w skrzydle drzwiowym umożliwia dostosowanie wyglądu drzwi do wystroju mieszkania, bez konieczności wymiany całych drzwi, zachowując przy tym styl korytarza. Taka inwestycja, która zaspokaja indywidualne potrzeby klientów, wyróżnia się na rynku.

 

Dla użytkownika mieszkania, wymienny panel oraz listwy od strony mieszkania umożliwia dopasowanie drzwi do kolorystyki i projektowanego stylu mieszkania. Podczas urządzania, remontu lub po prostu zmian stylu, drzwi można ponownie dostosować do wyglądu pomieszczenia. To zapewnia elastyczność i personalizację drzwi, do preferencji użytkowników.

 

Produkt wyłącznie inwestycyjny.