Zmiana wyglądu drzwi wejściowych do mieszkania, kiedy tylko się zapragnie? Teraz jest to możliwe! Poznaj innowacyjny system wymiennych paneli do wybranych modeli drzwi wewnątrzklatkowych GRADARA, który pozwala na ich szybką i łatwą metamorfozę.

drzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi wejściowe do mieszkania ENTRA GRADARA U69, ościeżnica Allure, Brandy Castello Oak

To doskonała propozycja dla inwestorów, którzy chcą wyróżnić się na rynku i pragną zwiększyć atrakcyjność swoich nieruchomości. Wymienny panel umożliwia indywidualne dopasowanie koloru i wyglądu drzwi do wystroju wnętrza, jednocześnie zachowując spójność wizualną od strony korytarza. To rozwiązanie ułatwia mieszkańcom swobodne kształtowanie przestrzeni według własnych preferencji, przez co stanowi niewątpliwy atut w  budownictwie mieszkaniowym.

W firmie ENTRA przywiązujemy dużą wagę do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają komfort użytkowników i jednocześnie podnoszą jakość naszych drzwi. Współpracujemy z wieloma deweloperami oraz inwestorami, wsłuchujemy się w ich potrzeby, chcemy zapewniać unikalne patenty wyznaczające nowe trendy w branży stolarki otworowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że elastyczność oraz spersonalizowane podejście do oczekiwań klientów, to kierunek, którym warto podążać. W dodatku wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów mówi Łukasz Rosik, Dyrektor Sprzedaży w ENTRA

Zmiana wyglądu drzwi wejściowych – zobacz jakie to proste!

Dzięki nowatorskiemu systemowi wymiennych paneli do drzwi wewnątrzklatkowch ENTRA GRADARA z łatwością można zmienić ich wygląd, uzyskując tym samym  ogromną swobodę aranżacyjną i całkowicie nowy efekt wizualny.

drzwi wewnątrzklatkowe z wymiennym panelem od ENTRA drzwi wejściowe do mieszkania z wymiennym panelem od ENTRA

Korzyści:

 

*Produkt wyłącznie inwestycyjny.